Wydarzenia

Koncert „SENIOR W POTRZEBIE”

WZW PKPS odpowiadając  na informacje od naszych działaczy  społecznych alarmujących  o postępującym ubożeniu osób w wieku 60+, szczególnie osób samotnych, organizuje koncert charytatywny pn. „Senior w potrzebie”. Wydarzenie odbędzie się w  dniu 28 października 2022 w auli Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. M. Karłowicza w Poznaniu, ul. Solna 12 o godzinie 18:30.

Koncert charytatywny 2022 dla dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych

WZW PKPS tradycyjnie zorganizował koncert charytatywny pn: „Podaruj dzieciom serce”. Wydarzenie odbyło się w Centrum Kongresowo - Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w dniu 5 marca 2022r. W koncercie udział wzięli: poznański artysta, poeta i pedagog – Ares Chadzinikolau oraz Kabaret Jurki. Publiczność dopisała, artyści – jak zwykle – nie zawiedli dostarczając  rozrywkę i ogromną dozę humoru.

Koncert charytatywny 2020 „Podaruj dzieciom serce”

W dniu 28 lutego 2020 w Centrum Kongresowym Akademii Medycznej w Poznaniu odbył się kolejny koncert charytatywny z cyklu „Podaruj dzieciom serce”. Zaproszenie do udziału w koncercie przyjęli: Paweł Bączkowski – wokalista country’owy, rock&rollowy i jazzowy, prowadzący własny program w Radiu Poznań oraz Kabaret Zachodni. Miłą niespodzianką był występ Dominiki Dobrosielskiej, obdarzonej pięknym sopranem.

Koncert charytatywny 2019 "Podaruj Dzieciom Serce"

W niedzielę dnia 3 marca 2019r. zorganizowaliśmy kolejny koncert charytatywny w ramach akcji „Podaruj Dzieciom Serce”.  Koncert odbył się tradycyjnie w Centrum Kongresowo – Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Przybyszewskiego w Poznaniu. Do udziału w koncercie zaprosiliśmy poznańskiego artystę – poetę, pianistę, kompozytora,  tłumacza  i wykładowcę Akademii Muzycznej im.